Rubriky
referáty z VŠ

ČokoVoko

Je těžké být v ČR na internetu a neslyšet o ČokoVoko. Pod nátlakem hiphoperů už nejsou rapem, ale mluvené slovo. Jejich první album Best of  jsem mohl stáhnout (dokonce legálně!) a druhé album Hudba – jsem si koupil a nechal podepsat… – takže to věru stojí za to. V tomto poněkud “blogovějším” článku je shrnu interviewaudiovizuálně. Jako bonus – zjistíte odkud je jejich jméno a uvidíte odhalený pupík.

“Já vím, děcka odešla na vysokou a ty furt chodíš do lesa na vysokou, abys nemusel být doma se svou doživotní křižovatkou. Řádíš na krmelci jako tsunami se srnami, hlavně s Radkou.”

“V Brně kámen drbe cihlu a cihla drbe sloup. Nemohu už klesnout hloub.”

ČokoVoko jsou z Brna – čehoš si můžete všimnout podle skladby na Hudbě. Nebo taky podle jejich nadmíru ocenitelných aktivit:

Z : Koncept to nebyl. Nic neumíme, tak je to dáno. Tvořit texty je čím dál složitější, protože slovník je omezený a hodně „velkých”slov si mohou dovolit jen folkaři nebo oduševnělé harfistky.

Rozhovor: Jsme součást téhož trendu jako obliba amatérského porna (viz citát výše)

Exklusivně: videoklip Dredař a skladba Adopce (új!)


Na závěr fotka z koncertu – foto by Linda – pořadí: Tibor a pupek / ČokoZuzka / podepsané-rozmazané CD /

Jste jen střední plocha Gaussovy křivky / skříňky plné hoven a citů obalené střívky / Ale přesto vás mám rád.

Autor: Petr Neugebauer

Neugebauer Petr: zkrátka NeuP.

Web dnes slouzi jako rozcestnik a archiv referatu z mezinarodních teritoriálních studií FSV Univerzity Karlovy v Praze. Navic obsahuje clanky o lokálnímu dění v Lednici a Břeclavi i republikové politice.

Leave a Reply